Existuje řada zubních lékařů, kteří se více či méně zabývají problematikou bělení zubů. My Vám zde představíme ty, kteří se profesionálním bělením zabývají ve svých ordinacích již řadu let a mají s ním velké zkušenosti. Řada z nich o bělení přednáší nebo dokonce napsala odborné publikace.

 

MUDr. Martin Kittler

Absolovoval 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy. Pracuje ve vlastní zubní praxi v Liberci, kde provádí všechny typy výkonů od parodontologie, záchovné stomatologie, protetiku až po implantáty. V ordinaci též více než 6 let nabízí a provádí profesionální zesvětlování zubů (=bělení). S bělením má bohaté zkušenosti nejen díky počtu provedených úkonů (ordinační cca 100 pacientů, domácí cca 450 pacientů), ale i díky aktivní přednáškové činnosti nejen v České republice. Též absolvoval řadu stáží a odborných přednášek na zahraničních klinikách (USA, Švýcarsko, Německo, Francie). Díky přednáškám pro lékaře je považován za průkopníka profesionálního bělení v zubních ordinacích v České a Slovenské republice.

Pacienti, kteří absolvovali bělení (domácí, ordinační či bělení mrtvých zubů) poznali nejen komfort procesu, ale i účinnost. Řada z nich původně přišla s požadavkem zhotovení korunky či fazety. To je poměrně radikální výkon. Po vybělení byli spokojeni. Bělení zubů je nejméně invazivní výkon. Ten lze i opakovat a to za přibližně 1,5 až 2 roky. To je právě doba, kdy jsou zubu zesvětlené. Ale i po této době je barva zubů většinou stále světlejší než před bělením. Tento postup je pro zuby i pro pacienta bezpečný. Je založen na principu oxidace zabarvenin ve struktuře zubu. Zub po bělení není nijak oslaben. Profesionální bělení je vysoce účinná forma zesvětlení zubů. Ta není natolik zřejmá u „drogeristických“ výrobků, které je možno zakoupit i mimo zubní ordinace.

"motto: usmívejte se, úsměv nic nestojí…!"
www.belenizubu.eu